امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹

به گزارش اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان:

برگزاری کارگاه آموزشی ترویجی تولید محصول گواهی شده چای ترش

آموزش عملی بهره برداران کشاورزی مخصوصا زنان روستایی و توانمند می تواند نقش موثری در تحقق اهداف توسعه پایدار کشاورزی و دسترسی جامعه به غذای طبیعی داشته باشد.
برگزاری کارگاه آموزشی ترویجی تولید محصول گواهی شده چای ترش
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۳ |
کد خبر : ۴۶۳ |
اخبار داخلی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، مهندس پونه نامور مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی اظهار داشت: کارگاه آموزشی تولید محصول گواهی شده در مزرعه چای ترش واقع در دهستان جهادآباد شهرستان عنبرآباد برگزار گردید.
وی بیان داشت: در راستای اجرای پروژه ترویج فرهنگ تولید و مصرف محصول گواهی شده و اهمیت این موضوع در سلامت جامعه و حفظ منابع پایه و سالم‌سازی تولیدات کشاورزی، آموزش عملی بهره برداران کشاورزی مخصوصا زنان روستایی و توانمند می تواند نقش موثری در تحقق اهداف توسعه پایدار کشاورزی و دسترسی جامعه به غذای طبیعی داشته باشد.
نامور در ادامه افزود : بر این اساس کارگاه آموزشی تغذیه اصولی محصول چای ترش با حضور بهره‌برداران علاقه مند به تولید گیاهان دارویی و مروجین مراکز جهاد کشاورزی جهادآباد و با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد و تدریس دکتر حیدری از محققان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی در خصوص کودهای مصرفی و زمان مصرف آنها اجرا گردید.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.