امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱

انالله و اناالیه راجعون

پیام تسلیت دکتر سعید برخوری ریاست محترم سازمان در پی درگذشت مهندس براتعلی سالاری

هر کس که از نزدیک با این عزیز سفر کرده، آشنایی داشت مفتون نجابت، مهربانی، صفا، پاکی و خلوصش و شیفته سخت‌کوشی و خستگی‌ناپذیریش می‌شد.
پیام تسلیت دکتر سعید برخوری ریاست محترم سازمان در پی درگذشت مهندس براتعلی سالاری
شنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵ |
کد خبر : ۴۲۸ |
اخبار ستاد

✒ به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان ، دکتر برخوری ، رئیس سازمان در پیامی با تسلیت این مصیبت آورده است:

انالله و اناالیه راجعون

◼مشیت الهی بر آن قرار گرفت تا مهندس براتعلی سالاری ، یکی از مدیران موفق جهاد کشاورزی جنوب کرمان، خدمتگزارصدیق مردم و دلسوز این مرز و بوم ، در آستانه ایام سوگواری محرم بر اثر بیماری به جوار رحمت حق عروج نمایند و فارغ از زحمت این دنیای خاکی در پیشگاه حضرت حق آرام گیرند. تحمل این ضایعه بزرگ ،سخت است و مطمئنا جز با یاد خداوند و امید به اعطای صبر از جانب او تحمل این مصیبت غیرممکن است. هر کس که از نزدیک با این عزیز سفر کرده، آشنایی داشت مفتون نجابت، مهربانی، صفا، پاکی و خلوصش و شیفته سخت‌کوشی و خستگی‌ناپذیریش می‌شد. بدون تردید نام بزرگ این عزیز در قلب و حافظه‌ همکاران و کشاورزان منطقه ماندگار خواهد بود.اینجانب وظیفه می‌دانم، درگذشت نابهنگام این اسوه‌ جهاد و تلاش و ایثارگر خدوم را به جامعه کشاورزی جنوب و خانواده‌ سوگوار و مصیبت دیده ایشان تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسالت می‌نمایم.

 

 

سعید برخوری
رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

طراحی و پشتیبانی فنی : اداره آمار و انفورماتیک

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان می باشد.